Przychodnia Rehabilitacyjna "Nad Łaźnią" zaprasza do korzystania z usług rehabilitacji medycznej. Posiadamy podpisane umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, i innymi firmami ubezpieczeniowymi działającymi w kraju - pełen zakres usług oraz z grupami ubezpieczeniowymi "Medicover" i "AWP Polska S.A" - "Mondial Assistance".

 

 

"nasz Fizjoterapeuta w twojej Firmie"


Bardzo ciekawą ofertą jest prowadzenie ćwiczeń leczniczych przez naszych Fizjoterapeutów na terenie przedsiębiorstw, urzędów administracji państwowej, innych urzędów, biur oraz pozostałych firm. Odbywa się to we współpracy z tymi firmami w ramach różnego rodzaju programów zdrowotnych, między innymi program "zdrowy kręgosłup", dedykowany dla pracowników biurowych. Zajęcia odbywają się na terenie obiektu danego pracodawcy a w sytuacji braku odpowiednich pomieszczeń mogą one odbywać się na terenie Przychodni.  Fizjoterapeuci prowadzą na miejscu specjalne programy lecznicze dla zakwalifikowanych grup pracowników. Zajęcia odbywają się kilka razy w tygodniu.

Zapraszamy

(udzielamy pomocy w organizacji programów i zajęć, tel. +48 691 776 005 )

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Badania z zakresu medycyny pracy to minimum, które musi zapewnić pracownikom każdy pracodawca. Warto jednak przemyśleć znacznie bardziej rozbudowane rozwiązania, zapewniające dostęp do opieki zdrowotnej poprzez nawiązanie bezpośredniego kontaktu z placówkami medycznymi. Dlaczego ta opcja wszystkim się opłaca ?

Każdy czasem choruje, jednak dla pracodawcy choroba pracownika rodzi zawsze konkretny kłopot, wiąże się bowiem z dodatkowymi kosztami zwolnień lekarskich. Choroby przewlekłe oraz sezon przeziębień, kiedy wielu pracowników jest na zwolnieniu, są trudnym okresem dla każdej firmy. Tymczasem istnieje prosty sposób na obniżenie kosztów absencji chorobowych. To zainwestowanie w opiekę medyczną dla pracowników, obejmującą stały dostęp do opieki specjalistów, szeroki zakres badań, szczepień czy szkolenia profilaktyczne ale także zaproponowanie pracownikom sprawdzonych i bardzo skutecznych zabiegów

Wpływ na zwiększenie wydajności.

Nie jest tajemnicą, że dobre samopoczucie zarówno fizyczne jak i psychiczne pomaga w pracy i zapewnia większą wydajność. Człowiek zdrowy jest

szczęśliwy, a człowiek szczęśliwy może dać z siebie o wiele więcej. Warto spojrzeć na opiekę medyczną nie jak długi wydatek lecz jak na niezwykle

opłacalną inwestycję, dzięki której uzyskamy lepsze wyniki, zdobędziemy oszczędności oraz zwiększymy prestiż firmy.

Jak zadbać o zdrowie pracowników ?

Jeśli pracodawca zdecyduje się na medyczne benefity dla pracowników, musi poszukać placówki medycznej spełniającej najwyższe standardy oraz zapewniającą dużą elastyczność oferty.

Jako takie miejsce polecamy Przychodnię Rehabilitacyjną "Nad Łaźnią" w Gorzowie Wielkopolskim. Największa, o bardzo wysokim poziomie świadczenia usług, oferująca pełen zakres usług rehabilitacji medycznej i świadcząca jako jedyna w Gorzowie Wlkp. zabiegi w Kriokomorze Ogólnoustrojowej.

Zapraszamy Państwa do nawiązania współpracy z naszą przychodnią i chcemy dla Waszych pracowników zaproponować różne możliwości uzyskania różnych zabiegów leczniczych.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

KRIOKOMORA OGÓLNOUSTROJOWA

*posiadamy jedyną Kriokomorę Ogólnoustrojową w Gorzowie Wlkp*    najbliższy cykl 0d 7-18.10.2019


JAKIE WYNIKAJĄ KORZYŚCI Z TEGO ZABIEGU LECZNICZEGO ?

Kriolecznictwo czyli leczenie zimnem, to jedyny taki zabieg. Nie tylko pobyt w SPA uwalnia od stresu i przemęczenia. Kriokomora zapewnia niepodważalnie dużo większe korzyści dla organizmu ale co ważniejsze na długi okres czasu. Lista dolegliwości przy których stosuje się ten zabieg jest szeroka i stosuje się w leczeniu wielu schorzeń miedzy innymi;

w chorobach układu ruchu, zwichnięciach i skręceniach urazowych stawów, osteoporozie, naderwaniach ścięgien i mięśni, rehabilitacji po złamaniach.

Jest niezastąpiona w chorobach reumatycznych, stwardnieniu rozsianym, schorzeniach neurologicznych, przy niskiej odporności i nawracających infekcjach górnych dróg oddechowych a także w leczeniu otyłości.

Wskazana jest w leczeniu oparzeń a także w dermatologii - m.innymi przy łuszczycy, zakażeniach wirusowych.

Niska temperatura i wysiłek pobudzają wydzielanie hormonów - m.innymi endorfin, dlatego krioterapię zaleca się w leczeniu stanów depresyjnych i przemęczenia.


Po serii zabiegów /zalecana ilość 10/,  organizm jest oczyszczony i zregenerowany, skóra gładsza, bardziej napięta - to jak eliksir młodości.

Proponowany cykl zabiegów obejmuje:

  • ilość zabiegów w cyklu - 10

  • przed zabiegiem każda osoba przechodzi badanie ciśnienia, otrzymuje specjalne obuwie na czas zabiegu oraz specjalną maseczkę na twarz i przez cały czas - w kriokomorze jak i na sali ćwiczeń znajduje się pod opieką specjalistów rehabilitacji.

  • na zabiegi każda osoba przynosi ze sobą strój i obuwie sportowe na czas ćwiczeń ruchowych po zabiegach

  • wartość pakietu - do uzgodnienia

Oferta jest skierowana do wszystkich podmiotów gospodarczych i instytucji. Ze względu na specyfikę działania urządzeń kriokomory, informujemy, że zabiegi wykonujemy dla grup 25 - 30 osób, co może skutkować łączeniem kilku mniejszych grup. Dla każdej z grup uzgadniamy dogodny termin rozpoczęcia cyklu zabiegów oraz elastyczne warunki wykupu karnetów.

  

potrzebujesz więcej zabiegów ? - możesz je teraz u Nas dokupić w atrakcyjnej cenie

 

 

Zapoznaj się z informacjami NFZ na temat skierowań na usługi rehabilitacji leczniczej.

 

/ kliknij /