Badania z zakresu medycyny pracy to minimum, które musi zapewnić pracownikom każdy pracodawca. Warto jednak przemyśleć znacznie bardziej rozbudowane rozwiązania, zapewniające dostęp do opieki zdrowotnej poprzez nawiązanie bezpośredniego kontaktu z placówkami medycznymi. Dlaczego ta opcja wszystkim się opłaca ?
Każdy czasem choruje, jednak dla pracodawcy choroba pracownika rodzi zawsze konkretny kłopot, wiąże się bowiem z dodatkowymi kosztami zwolnień lekarskich. Choroby przewlekłe oraz sezon przeziębień, kiedy wielu pracowników jest na zwolnieniu, są trudnym okresem dla każdej firmy. Tymczasem istnieje prosty sposób na obniżenie kosztów absencji chorobowych. To zainwestowanie w opiekę medyczną dla pracowników, obejmującą stały dostęp do opieki specjalistów, szeroki zakres badań, szczepień czy szkolenia profilaktyczne ale także zaproponowanie pracownikom sprawdzonych i bardzo skutecznych zabiegów - mamy tu na myśli zabiegi w KRIOKOMORZE OGÓLNOUSTROJOWEJ.

Wpływ na zwiększenie wydajności.

Nie jest tajemnicą, że dobre samopoczucie zarówno fizyczne jak i psychiczne pomaga w pracy i zapewnia większą wydajność. Dzięki dostępowi do stałej opieki medycznej pracownicy mogą uczestniczyć w skutecznych programach profilaktycznych a w razie potrzeby rozpocząć leczenie odpowiednio wcześniej. Dobry pakiet zdrowotny w połączeniu z poczuciem bezpieczeństwa oraz docenienia przez pracodawcę sprawiają, że pracownicy stają się znacznie efektywniejsi oraz zaangażowani w pracę i sprawy firmy. Zasada jest naprawdę prosta - Człowiek zdrowy jest szczęśliwy, a człowiek szczęśliwy może dać z siebie o wiele więcej. Warto spojrzeć na opiekę medyczną nie jak długi wydatek lecz jak na niezwykle opłacalną inwestycję, dzięki której uzyskamy lepsze wyniki, zdobędziemy oszczędności oraz zwiększymy prestiż firmy.

Jak zadbać o zdrowie pracowników ?

Jeśli pracodawca zdecyduje się na medyczne benefity dla pracowników, musi poszukać placówki medycznej spełniającej najwyższe standardy oraz zapewniającą dużą elastyczność oferty. Jako takie miejsce polecamy Przychodnię Rehabilitacyjną "Nad Łaźnią" w Gorzowie Wielkopolskim. Największa, o bardzo wysokim poziomie świadczenia usług, oferująca pełen zakres usług rehabilitacji medycznej i świadcząca jako jedyna w Gorzowie Wlkp. zabiegi w Kriokomorze Ogólnoustrojowej.

Dbając o zdrowie pracowników, angażujemy się w ich problemy - możemy w zamian oczekiwać podobnego zaangażowania w pracę. A obniżenie kosztów nieobecności i dobry wewnętrzny PR to przydatne "bonusy" czekające na wrażliwych społecznie pracodawców.

Zapraszamy Państwa do nawiązania współpracy z naszą przychodnią i chcemy dla Waszych pracowników zaproponować cykl zabiegów w jedynej w Gorzowie Wlkp. KRIOKOMORZE OGÓLNOUSTROJOWEJ.

JAKIE WYNIKAJĄ KORZYŚCI Z TEGO ZABIEGU LECZNICZEGO ?

Kriolecznictwo czyli leczenie zimnem, to jedyny taki zabieg. Nie tylko pobyt w SPA uwalnia od stresu i przemęczenia. Kriokomora zapewnia niepodważalnie dużo większe korzyści dla organizmu ale co ważniejsze na długi okres czasu. Lista dolegliwości przy których stosuje się ten zabieg jest szeroka i stosuje się w leczeniu wielu schorzeń miedzy innymi;

w chorobach układu ruchu, zwichnięciach i skręceniach urazowych stawów, osteoporozie, naderwaniach ścięgien i mięśni, rehabilitacji po złamaniach. Jest niezastąpiona w chorobach reumatycznych, stwardnieniu rozsianym, schorzeniach neurologicznych, przy niskiej odporności i nawracających infekcjach górnych dróg oddechowych a także w leczeniu otyłości.
Wskazana jest w leczeniu oparzeń a także w dermatologii - m.innymi przy łuszczycy, zakażeniach wirusowych.
Niska temperatura i wysiłek pobudzają wydzielanie hormonów - m.innymi endorfin, dlatego krioterapię zaleca się w leczeniu stanów depresyjnych i przemęczenia.
Po serii zabiegów /zalecana ilość 10/,  organizm jest oczyszczony i zregenerowany, skóra gładsza, bardziej napięta - to jak eliksir młodości.

Proponowany cykl zabiegów obejmuje:

 • ilość zabiegów w cyklu - 10

 • przed zabiegiem każda osoba przechodzi badanie ciśnienia, otrzymuje specjalne obuwie na czas zabiegu oraz specjalną maseczkę na twarz i przez cały czas - w kriokomorze jak i na sali ćwiczeń znajduje się pod opieką specjalistów rehabilitacji.

 • na zabiegi każda osoba przynosi ze sobą strój i obuwie sportowe na czas ćwiczeń ruchowych po zabiegach

 • wartość pakietu - do uzgodnienia

Oferta jest skierowana do wszystkich podmiotów gospodarczych i instytucji. Ze względu na specyfikę działania urządzeń kriokomory, informujemy, że zabiegi wykonujemy dla grup 25 - 30 osób, co może skutkować łączeniem kilku mniejszych grup. Dla każdej z grup uzgadniamy dogodny termin rozpoczęcia cyklu zabiegów oraz elastyczne warunki wykupu karnetów.

Przychodnia Rehabilitacyjna "Nad Łaźnią" zaprasza również do skorzystania z innych usług rehabilitacji medycznej. Posiadamy podpisane umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia - pełen zakres usług oraz z grupami ubezpieczeniowymi "Medicover" i "Mondial Assistance" - zgodnie z zawartymi umowami.

 


 

 

Przychodnia jest licencjonowanym na terenie Gorzowa Wielkopolskiego przedstawicielem wyrobów firmy "Formthotics".

Wykonujemy indywidualnie dopasowywane do stóp Pacjenta wkładki "Formthotics"

 • na narty,
 • do biegania,
 • w każdej dziedzinie sportu
 • i codziennego chodzenia
 • dla dorosłych
 • i dla dzieci,
 • to inwestycja na długi okres czasu ... wkładki "Formthotics" dają ulgę stopom i są również lecznicze.

Zapraszamy do naszej przychodni na konsultacje i po zakup wkładek.

Nie muszą już Państwo jeździć po wkładki do innych miast.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Umawianie się na konsultacje można dokonywać:

 • telefonicznie pod nr.  +48 691 776 005 oraz +48 691776003
 • bezpośrednio poprzez Rejestrację Przychodni.

Oferta cenowa:

- dla dorosłych ceny od 200 do 290 zł/para, w zależności od rodzaju wkładki.

- dla dzieci ceny do 200 zł/para.

Cena zawiera:

 • badanie na podoskopie,
 • dobranie i wykonanie wkładki,
 • wizytę kontrolną, dopasowywanie wkładki, po upływie ok 3 tygodni

Terminy dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klientów.

kliknij > * Rewelacyjnie sprawdzają się do każdego rodzaju obuwia.