Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne,

cykl zabiegów w Kriokomorze został odwołany/przełożony na inny termin.


Proponujemy Państwu zabiegi w jedynej w Gorzowie Wielkopolskim

KRIOKOMORZE


Przyjęcia na zabiegi w kriokomorze odbywają się

  • w ramach posiadanych ubezpieczeń w tym NFZ /ilość pacjentów w miarę posiadanego kontraktu/
  • odpłatnie.
Informacje można uzyskać w rejestracji przychodni pod numerem tel. 59 722 48 74. Wszelkie informacje, w tym cennik, znajdują się również na naszej stronie internetowej.Zapisy i informacje:Wszelkie informacje można uzyskać osobiście w Rejestracji Przychodni oraz:

  • pod numerem telefonu 95 722 48 74
  • e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Wszystkim chętnym polecamy artykuł na temat krioterapii ogólnoustrojowej, zaleceń, korzyści zdrowotnych i jak to wygląda w naszej przychodni.

/ K L I K N I J /

 


 

 

 

 


 

Haluksy - zgłoś się do nas, uzyskasz szczegółowe informacje.

Hallufix jest wspólnym projektem niemieckich specjalistów w zakresie podologii i ortopedii, przy kooperacji Instytutu Fraunhofera – najbardziej opiniotwórczej instytucji badawczej w Europie. Aparat Hallufix do aktywnej korekcji palucha koślawego jest unikatowym rozwiązaniem, wykorzystującym ideę terapii poprzez ruch. Ten nowatorski produkt opiera swoje działanie o biomechaniczną konstrukcję stopy i prawidłowe wzorce chodu. Potwierdzeniem wysokiej skuteczności terapeutycznej aparatu Hallufix są wyniki badań medycznych i opinie zadowolonych użytkowników na całym świecie.